Peter Frie

(Ruotsi, Syntymävuosi 1947)
Peter Frie
(Ruotsi, Syntymävuosi 1947)

PETER FRIE, "EMBRACING NO 5".

A tergo sign. Öljy kankaalle 110x90 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom 2013.

Muut tiedot

Tehty 2013. Taiteilijan valitsemissa kehyksissä.

Vasarahinta
8 200
92 414
8 557
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
14. kesä 2020 15:03
8 200 EUR
14. kesä 2020 15:02
8 000 EUR
14. kesä 2020 15:02
8 000 EUR
14. kesä 2020 14:56
7 600 EUR
14. kesä 2020 14:56
7 400 EUR
14. kesä 2020 14:55
7 200 EUR
14. kesä 2020 14:55
7 000 EUR
14. kesä 2020 14:54
6 800 EUR
14. kesä 2020 14:54
6 600 EUR
14. kesä 2020 14:54
6 400 EUR
14. kesä 2020 14:54
6 200 EUR
8. kesä 2020 23:22
6 000 EUR
5. kesä 2020 17:59
5 200 EUR
3. kesä 2020 18:18
5 000 EUR
3. kesä 2020 14:26
4 000 EUR
2. kesä 2020 20:48
3 600 EUR
2. kesä 2020 18:27
3 500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet