Ilkka Lammi

(Suomi, 1976-2000)
Ilkka Lammi
(Suomi, 1976-2000)

Ilkka Lammi, Nimetön.

Sign. 1998. Öljy kankaalle 149 x 108 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
21 100
237 797
22 245
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (26 tarjousta)
13. joulu 2020 16:31
21 100 EUR
13. joulu 2020 16:30
20 900 EUR
13. joulu 2020 16:30
20 800 EUR
13. joulu 2020 16:28
20 600 EUR
13. joulu 2020 16:27
20 400 EUR
13. joulu 2020 16:27
20 300 EUR
13. joulu 2020 16:27
20 200 EUR
13. joulu 2020 16:27
20 000 EUR
13. joulu 2020 16:27
19 800 EUR
13. joulu 2020 16:26
19 600 EUR
13. joulu 2020 16:25
19 400 EUR
13. joulu 2020 16:24
19 200 EUR
13. joulu 2020 16:24
19 000 EUR
13. joulu 2020 16:24
18 800 EUR
13. joulu 2020 16:23
18 600 EUR
13. joulu 2020 16:23
18 400 EUR
9. joulu 2020 12:59
18 200 EUR
5. joulu 2020 21:23
18 000 EUR
5. joulu 2020 21:23
18 000 EUR
5. joulu 2020 21:23
17 500 EUR
5. joulu 2020 21:23
17 300 EUR
5. joulu 2020 21:22
17 100 EUR
5. joulu 2020 21:22
16 900 EUR
5. joulu 2020 21:21
16 700 EUR
5. joulu 2020 21:21
16 500 EUR
27. marras 2020 13:59
16 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet