1312499

Mauno Hartman

(Suomi, 1930-2017)
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.

Mauno Hartman, Nimetön.

Sign. 1978. Puu, leveys 66 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Alkuperä - Provenienssi

Jörn Donnerin kokoelma.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Vasarahinta
1 201
12 063
1 463
Lähtöhinta
800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (23 tarjousta)
11. kesä 15:55
1 201 EUR
11. kesä 15:55
1 151 EUR
11. kesä 13:00
1 100 EUR
11. kesä 13:00
1 050 EUR
11. kesä 12:34
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia