Lilla Bukowskis S192

6 Esinettä
146. DALAHÄST. 1930-40-tal.
146. DALAHÄST. 1930-40-tal.
Vasarahinta
1 400 SEK
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
274. KISTA. Norge. Märkt Aslaug Torjusdatter 17 Marts 1869.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
436. DALAHÄST, 1930-40-tal.
436. DALAHÄST, 1930-40-tal.
Vasarahinta
Ei myyty
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
437. HÄST MED RYTTARE. 1900-talets första hälft.
Vasarahinta
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
640. HÄNGSKÅP, delvis 1600/1700-tal. Märkt 1834.
Vasarahinta
65 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
675. A Norwegian cupboard dated 1845.
Vasarahinta
32 000 SEK
Lähtöhinta
30 000 SEK