BORDSLAMPA

Keramik, Bitossi, 1900-talets andra hälft.

Cylindrisk form. Delvis förgylld dekor. Höjd 36 cm.

Esineen kunto

Toimivuutta ei testattu. Kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Heathcote-Ball

Tukholma

Anna Heathcote-Ball
Arvioija

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    700
    71 EUR
    87 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    115 tammi 09:09700SEK
    Pohjahinta 700 SEK saavutettu
    115 tammi 09:09600SEK
    115 tammi 09:09500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia