SNEDKLAFFSÖVERDEL till byrå, troligen Tyskland 1700-tal.

Ek. Uppskjutande mittparti, skuret krön. Snedklaff, skåp och lådor med skuren dekor. Längd 100, djup 50, höjd c:a 90 cm.

Esineen kunto

Slitage, sprickor, skador, delvis maskstungen. Övre låset defekt/låst, klaffens lås saknar nyckel. Rost. En lådknopp saknas. Senare gångjärn. Fläckar.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Manager Valuation Desk, Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä