SNEDKLAFFSÖVERDEL till byrå

Troligen Tyskland 1700-tal.

Ek. Uppskjutande mittparti, skuret krön. Snedklaff, skåp och lådor med skuren dekor. Längd 100, djup 50, höjd c:a 90 cm.

Esineen kunto

Slitage, sprickor, skador, delvis maskstungen. Övre låset defekt/låst, klaffens lås saknar nyckel. Rost. En lådknopp saknas. Senare gångjärn. Fläckar.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    567
    57 EUR
    70 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    2A14 tammi 18:10567SEK
    314 tammi 18:10555SEK
    2A14 tammi 18:10505SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia