CHOKLADKANNA

Koppar, 1700-tal.

Päronformad. På tre ben. Med handtag av horn. Höjd 20 cm.

Esineen kunto

Slitage. Bucklor.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V28

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    3 000
    302 EUR
    379 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
    415 helmi 13:043000SEK
    3A15 helmi 13:042800SEK
    3A15 helmi 13:042200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia