YRJÖ EDELMANN

Färglitografier, 2 st i mapp "Heaven and ocean", signerade o numrerade 17/1500.

Betitlade "Stringed Blue Ocean", "Packed Blue and Grey Heaven".
Bladstorlek 60x43 cm, oramade i originalmapp.
(Litografierna tryckta i 14 färger hos grafiktryckaren Arne Andersson Sthlm, 2001)

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T78

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    3 600
    350 EUR
    417 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
    418 touko 17:513600SEK
    317 touko 19:013400SEK
    5A17 touko 19:013200SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia