SIDEBOARD

1930-tal.

Fanerad. Mittparti med runt skåp med pardörr låda. Flankerad av skjutdörrar i glas. Längd 221 cm. Djup ca 65 cm. Höjd 121 cm. Avain on.

Esineen kunto

Jälkiä. Kulumaa. Viiluvaurioita.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G11

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Lundberg

Johan Lundberg
Arvioija

johan.lundberg@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    1 100
    110 EUR
    139 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    315 helmi 21:081100SEK
    215 helmi 20:351000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    1 7 helmi 16:53500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia