Muut
100929

KANDELABRAR, ett par, mässing, kolmårdsmarmor, oscariansk stil, 1900-talets första hälft.

Tre ljusarmar vardera, genombruten och svängd dekor, ovoida kroppar av kolmårdsmarmor. H 39.

Slitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK