BOKHYLLA

1900-talets andra hälft.

Gavlar av betsad bok, teakfaner. Överdel med hyllplan. Utdragbar skiva. Nedtill med två skjutbara dörrar och bakomliggande hyllplan, tre lådor. Bredd 120. Djup 42,5. Höjd 160 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Vähäisiä tahroja.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christian Olsén

Tukholma

Christian Olsén
Arvioija

christian.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    2 220
    221 EUR
    272 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
    910 helmi 14:162220SEK
    8A10 helmi 14:162100SEK
    8A10 helmi 14:152020SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia