BORDSLAMPOR

Ett par, glas, Flygfors, 1900-talets andra hälft.

Signerade. Höjd 41 cm exklusive skärmar.

Esineen kunto

Toimivuutta ei testattu. Kulumaa.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Fredrik Karlsson

Tukholma

Fredrik Karlsson
Arvioija

fredrik.karlsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    950
    95 EUR
    120 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
    5A10 helmi 14:15950SEK
    610 helmi 14:15900SEK
    5A10 helmi 14:14850SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia