BRUNO LILJEFORS

Olja på duk, signerad Bruno Liljefors och daterad 1913.

Räv med slagen hare. 75 x 100 cm.

Esineen kunto

Kantförstärkt duk.

Alkuperä
Privat samling.
Näyttelyt
Riddersberg Säteri AB, "Svenska mästare på Riddersberg", 29 april - 29 juli 1990, kat nr B 16.
Kirjallisuus
Sven A Löwstedt, "Svenska mästare på Riddersberg. Anders Zorn. Bruno Liljefors. Carl Larsson. En unik konstutställning", 1990, avbildad helsida i färg.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

pedro.westerdahl@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä