OKÄND KONSTNÄR

1700-TAL. olja på duk.

Herdarnas tillbedjan. 37 x 48 cm.

Esineen kunto

Duk uppklistrad på papp-pannå, krackelerad, retuscher.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V306

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    3 tuntia 36 minuuttia

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    2 200
    214 EUR
    255 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 400 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
    319 touko 23:042200SEK
    2A16 touko 21:122000SEK
    316 touko 21:122000SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia