OSCAR REUTERSVÄRD

Akvarell, signerad.

"perspective japonaise no 274 foa". 74 x 55 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kupruileva paperi tai kangas.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V416
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jessica Löfgren

Tukholma

Jessica Löfgren
Arvioija

jessica.lofgren@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    3 400
    343 EUR
    429 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    415 helmi 18:043400SEK
    215 helmi 13:093200SEK
    3A15 helmi 13:093000SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia