SKÅP

1700-tal och 1800-tal.

Målad. Överdelen från 1700-talet. Denna med dörrpar med konturerade speglar och bakomvarande hyllplan. Underdelen, från 1800-talet, på svarvade ben och med utdragslåda. Bredd ca 117, djup ca 44, höjd ca 175 cm. Avain on.

Esineen kunto

Puutuholaisen jälkiä. Muunneltu. Myöhempi maalipinta. Kuivahalkeamia.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N8

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Rydén

Tukholma

Karin Rydén
Arvioija

karin.ryden@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Loppuhinta

    4 111
    414 EUR
    519 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    418 helmi 14:244111SEK
    1A18 helmi 14:243911SEK
    418 helmi 14:243800SEK
    Pohjahinta 3 600 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia