SKÅP, 1700-tal och 1800-tal.

Målad. Överdelen från 1700-talet. Denna med dörrpar med konturerade speglar och bakomvarande hyllplan. Underdelen, från 1800-talet, på svarvade ben och med utdragslåda. Bredd ca 117, djup ca 44, höjd ca 175 cm. Avain on.

Esineen kunto

Puutuholaisen jälkiä. Muunneltu. Myöhempi maalipinta. Kuivahalkeamia.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä