KABINETTSKÅP

Barock, 1600-tal.

Fanerat med valnöt, lönn och svärtat trä. Tretton lådor. Bakom dörr fem lådor. Inläggningar av ben med dekor av jaktscener. Dörr med figur i renässansportal. Senare underrede med spiralvridna ben och fotkryss. Skåpets längd 105,5, bredd 30,5, höjd 60 cm.

Esineen kunto

Later stand, locks and bun feet. Kunnostettu. Täydennetty. Vaurioita.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P4

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Henrik Åberg

Tukholma

Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk och silver

henrik.aberg@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    5 tuntia 4 minuuttia

    Lähtöhinta: 40 000 SEK

    Tarjottu

    21 000
    2 022 EUR
    2 496 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 22 000 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    519 huhti 23:4621000SEK
    419 huhti 22:008999SEK
    319 huhti 15:484200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia