KABINETTSKÅP

Barock, 1600-tal.

Fanerat med valnöt, lönn och svärtat trä. Tretton lådor. Bakom dörr fem lådor. Inläggningar av ben med dekor av jaktscener. Dörr med figur i renässansportal. Senare underrede med spiralvridna ben och fotkryss. Skåpets längd 105,5, bredd 30,5, höjd 60 cm.

Esineen kunto

Later stand, locks and bun feet. Kunnostettu. Täydennetty. Vaurioita.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Henrik Åberg

Tukholma

Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk och silver

henrik.aberg@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä