LINDORM LILJEFORS

Olja på duk, signerad och daterad 69.

Vinterlandskap med kråkor. Duk 50 x 69 cm.

Esineen kunto

Smärre skarpmärken längs ramkanten.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T204
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 500
    244 EUR
    286 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    424 touko 16:412500SEK
    424 touko 16:412000SEK
    424 touko 16:411500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia