1025692

BLOMBORD

Design Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, CITES.

Fanerad med palisander. På fyra raka kromade metallben med svart löstagbar plastinsats. Längd ca 59,5 cm, bredd ca 59,5 cm, höjd ca 40,5 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Tahroja.

Cites
CITES-todistus sisältyy
Lue lisää Cites-säännöksistä täältä
Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn
Arvioija

emma.svahn@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 21 tuntia

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    1 000
    97 EUR
    115 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 100 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    320 touko 22:121000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    320 touko 22:12702SEK
    218 touko 10:24350SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia