1025692

BLOMBORD, design Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, CITES.

Fanerad med palisander. På fyra raka kromade metallben med svart löstagbar plastinsats. Längd ca 59,5 cm, bredd ca 59,5 cm, höjd ca 40,5 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Tahroja.

Cites
CITES-todistus sisältyy
Lue lisää Cites-säännöksistä täältä

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Emma Svahn

    Göteborg

    Emma Svahn
    Arvioija

    emma.svahn@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 000
    97 EUR
    110 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    320 touko 22:121000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    320 touko 22:12702SEK
    218 touko 10:24350SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia