LJUSSTAKAR

Ett par, Sverige, tenn. Gustavianska, 1700-talets slut.

Kolonnformat skaft, fot och lös ljusmanschett med dekor av pärlbård. Otydliga stämplar. Höjd ca 16 cm.

Esineen kunto

En något sned. Slitage. Bristningar.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    2 200
    212 EUR
    261 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    418 huhti 14:182200SEK
    418 huhti 14:152000SEK
    418 huhti 14:141750SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia