BORDSPENDYL

Sent 1800-tal.

Förgylld och bronserad. Dekor av kvinnor. Krönt av liggande lejon. Längd 36, bredd 12, höjd 47 cm. Pendel finns. Avain on.

Esineen kunto

Toimivuutta ei testattu. Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L43

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    1 700
    165 EUR
    195 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
    719 touko 19:081700SEK
    919 touko 19:001600SEK
    719 touko 16:181500SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia