FABIO NOVEMBRE, "Org" bord, Cappellini, Italien 2000-tal.

Glasskiva, 171 ben i form av rep, höjd 73,5 cm, 200 x 100 cm.

Muut tiedot

The model was designed in 2001.

Esineen kunto

Slitage, ett fäste till ben saknas, flera fästen lösa och limmade sekundärt.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Jonatan  Jahn

    Tukholma

    Jonatan Jahn
    Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

    jonatan.jahn@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä