FABIO NOVEMBRE

"Org" bord, Cappellini, Italien 2000-tal.

Glasskiva, 171 ben i form av rep, höjd 73,5 cm, 200 x 100 cm.

Muut tiedot

Modellen formgiven 2001.

Esineen kunto

Slitage, ett fäste till ben saknas, flera fästen lösa och limmade sekundärt.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C11

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jonatan  Jahn

Tukholma

Jonatan Jahn
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

jonatan.jahn@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 15 000 SEK

    Loppuhinta

    5 500
    534 EUR
    630 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
    122 touko 19:365500SEK
    822 touko 19:365300SEK
    122 touko 17:235100SEK
    Pohjahinta 5 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia