HANS HANSEN

Olja på duk, signerad och daterad 1920.

Landskapsmotiv med bod. 40 x 56 cm

Esineen kunto

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    500
    48 EUR
    59 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    2A17 huhti 14:57500SEK
    317 huhti 14:57450SEK
    217 huhti 13:47350SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia