Muut
103207

BORDSGARNITYR, 3 delar, bronserad metall.

Bordsur med väckning, 2 figuriner. Krönande figurer i 1700-talskläder. H 14-19.

Urets funktion ej kontrollerad. Urtavlan med krackelyr. Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

417. James Rosenquist, 'Welcome to the Water Planet III'.
Lähtöhinta
6 000 000 - 8 000 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
4 850 000 SEK