JOSÉ LUIS SANCHEZ

Skulptur, brons, stämpelsignerad och numrerad 1000/941.

Komposition. Komposition. På sockel av plexiglas. Höjd inklusive sockel 8 cm.

Esineen kunto

Sedvanligt ytsslitage. Repor och märken på sockel.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V5
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn
Arvioija

emma.svahn@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Tarjottu

    1 200
    116 EUR
    142 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    219 huhti 20:481200SEK
    519 huhti 19:111100SEK
    418 huhti 21:121000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia