JEAN FAUTRIER

Färgakvatint, signerad samt numrerad 28/100.

"Le Maquis". P. 47 x 64 cm.

Esineen kunto

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    3 200
    308 EUR
    380 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    411 huhti 19:113200SEK
    310 huhti 22:543000SEK
    Pohjahinta 3 000 SEK saavutettu
    210 huhti 17:011500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia