PAUL ENGDAHL

Olja på pannå, signerad.

"Solrosor". 94 x 67 cm.

Esineen kunto

Kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T37
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Heathcote-Ball

Tukholma

Anna Heathcote-Ball
Arvioija

anna.heathcoteball@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    3 001
    291 EUR
    344 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
    623 touko 16:343001SEK
    523 touko 16:342801SEK
    6A23 touko 16:342601SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia