STENSKIVA

Rokokostil, 1900-tal.

Grågrönspräcklig sten. Svängd form med profilerad kant. Längd 89, djup 46 cm.

Esineen kunto

Mindre slitage.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H1

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    600
    59 EUR
    69 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    125 touko 08:36600SEK
    221 touko 21:15550SEK
    118 touko 11:28500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia