SALONGSBORD

Karl Johan, 1800-tal.

Fanerat med björk. 3-delad centralfot. Längd 116, bredd 68, höjd 76 cm

Esineen kunto

Kulumaa. Kuivahalkeamia. Vaurioita.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H152

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Claes Andersson

Tukholma

Claes Andersson
Arvioija

claes.andersson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    500
    49 EUR
    57 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    424 touko 20:27500SEK
    124 touko 20:25450SEK
    324 touko 20:18400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia