STIGBERT

Brosch, 18K guld och odlade pärlor.

Signerad Stigbert. Stämplad HE, Heribert Engelbert AB. Stockholm. Otydlig årsstämpel. Längd 35 mm. Pärlor diameter ca 2-4 mm. Vikt 4,1 gram.

Esineen kunto

Kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Fredrik Karlsson

Tukholma

Fredrik Karlsson
Arvioija

fredrik.karlsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    800
    77 EUR
    95 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    320 huhti 21:06800SEK
    218 huhti 21:45670SEK
    117 huhti 07:57300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia