FLASKSCHATULL

1800-talets mitt.

Fanerad med mahogny. Längd 23, bredd 12, höjd 23 cm. Tre glasflaskor med slipad dekor, höjd ca 17, 18 samt 19 cm. Avain on.

Esineen kunto

Kulumaa. Viiluvaurioita. Kuivahalkeamia. Halkeamia/säröjä. Kolhuja.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Heathcote-Ball

Tukholma

Anna Heathcote-Ball
Arvioija

anna.heathcoteball@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    800
    77 EUR
    95 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
    618 huhti 17:45800SEK
    418 huhti 17:43750SEK
    618 huhti 17:43700SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia