SKRIN

Porslin, Limoges, 1900-talets mitt.

Målad med reserver av sommarblommor. Beslag av mässing. Längd 27 cm.

Esineen kunto

Några repor.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    2 211
    213 EUR
    263 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (25 tarjousta)
    618 huhti 17:272211SEK
    818 huhti 17:012011SEK
    7A18 huhti 17:012000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia