OLLE HJORTZBERG

Olja på duk, signerad.

Sydländsk bygata. 45 x 37 cm.

Esineen kunto

Krackelyr.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T217
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 6 tuntia

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Tarjottu

    1 900
    183 EUR
    226 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 000 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    122 huhti 16:541900SEK
    122 huhti 16:541700SEK
    118 huhti 15:401500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia