OLLE KÅKS

Färglitografi, signerad o numrerad 64/74.

Komposition. Bladstorlek ca 70 x 57 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T203
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jessica Löfgren

Tukholma

Jessica Löfgren
Arvioija

jessica.lofgren@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Tarjottu

    300
    29 EUR
    36 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    122 huhti 11:56300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia