GUNNAR ZETTERSTRÖM

Olja på pannå, signerad.

Stockholmsmotiv. 41 x 51 cm

Esineen kunto

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T327
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johanna Graflund

Tukholma

Johanna Graflund
Arvioija

johanna.graflund@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 001
    96 EUR
    119 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    220 huhti 14:021001SEK
    1A20 huhti 14:021000SEK
    1A20 huhti 14:02951SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia