LEO ROTH

Olja på duk, signerad.

Komposition med figurer och byggnader. 100 x 81 cm.

Esineen kunto

Paikoittaista krakelointia. Paikoittaista maalipinnan irtoamista. Tahroja.

Alkuperä
Inköpt direkt av konstnären.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    500
    49 EUR
    57 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    118 touko 07:49500SEK
    316 touko 17:29450SEK
    216 touko 06:04400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia