GUNNAR NORRMAN

Litografi, signerad, daterad 1954 och numrerad 7/25.

"Fästningsmuren", St Martin. Bildstorlek 30 x 41,5 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Ei näkyviä vaurioita.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T205
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Heathcote-Ball

Tukholma

Anna Heathcote-Ball
Arvioija

anna.heathcoteball@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 000
    97 EUR
    115 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    418 touko 19:451000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    318 touko 19:26750SEK
    118 touko 13:03500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia