MADELEINE PYK

Färglitografi, signerad och numrerad 1651/5000.

Vid bordet. P. 56 x 41 cm.

Esineen kunto

Not examined out of the frame.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T227
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

johan.jinnerot@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    1 200
    116 EUR
    142 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    212 huhti 09:131200SEK
    311 huhti 22:211100SEK
    211 huhti 21:201000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia