JOSEF EKBERG

Vas, Sgrafitto, signerad och daterad 1920.

Höjd 38 cm

Esineen kunto

Valmistusvirheitä.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V22

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Claes Andersson

Tukholma

Claes Andersson
Arvioija

claes.andersson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    4 475
    431 EUR
    532 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
    3A19 huhti 09:514475SEK
    219 huhti 09:514275SEK
    3A19 huhti 09:513975SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia