STOLAR

Ett par, gustavianska, omkring år 1800.

Målade. Skuren dekor. Lösa sitsar. sitthöjd ca 43, höjd ca 88 cm (vardera).

Esineen kunto

Renoverade och kompletterade, med förstärkningar. Smärre skador och lagningar.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    550
    53 EUR
    65 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    320 huhti 13:05550SEK
    2A20 huhti 13:05500SEK
    220 huhti 12:19350SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia