SIDEBOARD

Furu, 1960 / 70-tal.

Tre dörrar med dekor av rutor, bakomliggande hyllor. Bredd 155, djup 41, höjd 82 cm. Avain on.

Esineen kunto

Smärre slitage, repor, märken och fläckar. Ett gångjärn saknar brickor/distanser. Bakstycket med smärre hål.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Rikard Klev

Tukholma

Rikard Klev
Arvioija

rikard.klev@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    2 205
    212 EUR
    262 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (23 tarjousta)
    520 huhti 16:512205SEK
    420 huhti 16:492005SEK
    520 huhti 16:291905SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia