COLLIER och RING

14K guld med utbytbara stenkulor.

Collierns vikt 25.6 gram (inkl. guldkulor), med följande par kulor: guld, tigeröga, rodokrosit, grön agat. Innermått 36 cm.
Ringens vikt 5.7 gram (med guldkula), med kulor av tigeröga, rodokrosit, grön, vit och blå agat, mossagat, ametist, rökkvarts, sodalit, amazonit. Mått 17/53.
Stämplade WW Denmark. Askar.

Esineen kunto

Bruksslitage.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V43

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anita Bolin

Tukholma

Anita Bolin
Senior specialist smycken

anita.bolin@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 10 000 SEK

    Tarjottu

    6 600
    636 EUR
    784 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
    320 huhti 16:456600SEK
    320 huhti 16:426400SEK
    320 huhti 16:416200SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia