ALEXANDER KLINGSPOR

Färglitografi, signerad A. Klingspor och numrerad 82/169 med blyerts.

"Kaitana in blue". Sibirien Lito. Bildmått 58 x 35 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Ei näkyviä vaurioita.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    5 100
    499 EUR
    583 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (23 tarjousta)
    318 touko 20:125100SEK
    518 touko 19:404900SEK
    3A18 touko 19:404850SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia