BESTICKSUPPSÄTTNING

96 delar, silver, "Haga", 1900-talets andra kvartal.

Tolv bordsskedar, tolv matskedar, tolv bordsgafflar, tolv matgafflar, tolv teskedar, tolv kaffeskedar, tolv bordsknivar samt matknivar med blad i rostfritt stål. Total vikt 3800 gram.

Esineen kunto

Bruksskick.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn
Arvioija

emma.svahn@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    3 päivää 1 tunti

    Lähtöhinta: 10 000 SEK

    Tarjottu

    8 000
    776 EUR
    917 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 8 200 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
    121 touko 12:188000SEK
    Pohjahinta 8 000 SEK saavutettu
    121 touko 12:187000SEK
    118 touko 00:295000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia