SIDEBOARD

1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Fyra lådor samt fyra dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 190,5. Djup 43. Höjd 91 cm. Avain on.

Esineen kunto

Kulumaa. Naarmuja. Jälkiä. Tahroja.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christian Olsén

Tukholma

Christian Olsén
Arvioija

christian.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    1 200
    117 EUR
    137 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (19 tarjousta)
    624 touko 13:071200SEK
    4A24 touko 13:031100SEK
    624 touko 13:031000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia