JEAN DUBUFFET

Efter, serigrafi, signerad i trycket J.D.72 och numrerad 6/300.

Figur. Oramad. 57 x 36 cm.

Esineen kunto

Käsittelytaitoksia.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T92
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jessica Löfgren

Tukholma

Jessica Löfgren
Arvioija

jessica.lofgren@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    2 800
    272 EUR
    321 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (31 tarjousta)
    1021 touko 18:112800SEK
    9A21 touko 18:112600SEK
    1021 touko 18:112600SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia