GUNNAR TORHAMN

Olja på pannå, signerad.

Fiskare. Bildmått 60 x 72 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa. Merkityksetön tahra.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 12 000 SEK

    Loppuhinta

    13 000
    1 271 EUR
    1 487 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
    420 touko 19:4513000SEK
    620 touko 18:1512500SEK
    420 touko 17:5312000SEK
    Pohjahinta 9 600 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia