RAGNAR SANDBERG

Olja på duk, signerad.

Landskap med hus. "Till Möve". Bildmått 22 x 32 cm.

Esineen kunto

Kulumaa. Reikä. Vähäistä maalipinnan irtoamista. Kangas liimattu levylle.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - S1
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman
Arvioija

emmelie.skogman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 10 000 SEK

    Loppuhinta

    30 500
    2 959 EUR
    3 496 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (28 tarjousta)
    1A20 touko 15:5930500SEK
    420 touko 15:5929500SEK
    120 touko 13:3428000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia