BESTICK

3 st, silver, Sverige, 1700-1800-tal.

Såsslev, CG Hallberg, Stockholm, 1888, dekor av vapensköld krönt med grevlig krona. Strösked, mästrastämpel HS, stads- och årsstämpel saknas. Sockertång Johan Petter Grönvall, Stockholm, 1824. Längd 12,5-20 cm. Total vikt 149 gram.

Esineen kunto

Smärre slitage. Såssleven med lagning.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    802
    78 EUR
    92 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
    521 touko 10:02802SEK
    4A21 touko 10:02801SEK
    4A21 touko 10:01751SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia