SAM UHRDIN

Olja på duk, signerad 44.

Kvinna som klipper mattrasor. 80 x 63 cm.

Esineen kunto

Vähäistä kulumaa.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R1
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo
Arvioija

jan.ahlklo@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    1 500
    146 EUR
    172 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
    416 touko 22:151500SEK
    313 touko 22:091000SEK
    213 touko 11:02400SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia